Günümüzde işletmeler, hackerlardan siber saldırılar, virüsler, casus yazılımlar ve kötü amaçlı yazılımlarla gelen tehditler gibi dijital alandan çok sayıda zorlukla karşılaşıyorlar .

Bu tehditler, algılanmazsa, sisteminizi ve ağınızı karıştırırken şirket imajınızı , verilerinizi ve bilgilerinizi yok edebilecek çeşitli biçimler almıştır .

Bu nedenle , şirket kullanımına yönelik antivirüs, şirketinize felaket getiren sonuçlar doğurabilecek tehditlere veya yakın tehditlere karşı tehditleri tespit etmek, bunları ele almak ve yok etmek için tasarlanmıştır.

Kurumsal kullanım için bir antivirüs, sistemlerinizi, verilerinizi ve verilerinizi korumanıza yardımcı olurken gelişmiş koruma için merkezi kontrol ve ölçeklenebilirlik sağlar. İdeal olan, kurumsal kullanım için iyi bir antivirüs , diğer alanların yanı sıra cihazlarınızı ve donanımınızı, e-postalarınızı, bulut ortamınızı, IP bilgilerinizi ve verilerinizi (hem sizin hem de müşterilerinizin) korumalıdır .

Toplam güvenlik ve gelişmiş performans sunarken işinizin gereksinimlerini karşılayacak bir antivirüs arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi seçimler burada.

Kurumsal kullanım için en iyi antivirüs yazılımları

Bitdefender

Kurumsal kullanım için bu antivirüs, karmaşık tehditlere karşı sürekli, güçlü koruma sağlar.

Özellikler; Gravity Zone özelliği – bulut ve sanallaştırma için tasarlanmış bir uyarlamalı, katmanlı son nokta güvenliği ssağlar. İzleme ve devrimci hiper yönetici iç gözlem mimarisi, gelişmiş kalıcı tehditleri tespit etmek için siber tehditlere karşı yeni nesil son nokta koruma katmanlı kurumsal hedefleri gelişmiş saldırılara karşı korur. Ransomware kuruluşunuz için koruma ve sömürüye ait saldırıları engeller.

Ayrıca, Hyper Detect ile birlikte Gravity Zone Endpoint Security HD özelliğine sahip, özel yerel makine modelleri ve bilgisayar korsanlığı araçları, kötü amaçlı yazılımlar ve istismarları tespit etmek üzere eğitilmiş davranış analizi teknikleri ile donatılmıştır.

Altyapı için bu antivirüs, geleneksel son nokta ve sonraki  antivirüs savunmalarının yapamayacağı saldırıları etkili bir şekilde engeller.

Bitdefender antivirüsünü alın

BullGuard

Bu antivirüs, bağımsız testlerde son derece başarılı bir şekilde sıralanmıştır ve kurumunuzun en iyi performansta çalışmasını sağlayarak, her tür kötü amaçlı tehditleri engelleyen yenilikçi çok katmanlı savunmaları içermektedir.

Çok katmanlı koruması, endüstri lideri algılama oranları ile bilinen ve yeni kötü amaçlı yazılım salgınlarına karşı korumak için davranış tabanlı koruma ile geleneksel imza tabanlı korumayı birleştirir.

Özellikler; bilgisayar korsanları tarafından kolayca eski yazılımları algılamak için bir güvenlik açığı tarayıcısı, sistem çökmesi veya bilgisayar kaybı, davranış temelli algılama, antispam filtreleri, istenmeyen uygulamaları durduran bir özellik olan dosyalarınızı güvende tutmak için ücretsiz ve güçlü yedekleme özelliğini içerir.

Etkili, kullanıcı dostu bir tasarıma ve açık bir şekilde işaretlenmiş özelliklere ve işlemlere sahip gösterge paneli arayüzüyle kolay bir şekilde gezinmek kolaydır.

Hemen BullGuard antivirüs alın

Panda

Panda, tüm uç noktalarda çalışan işlemlerin yüzde 100’ünü sınıflandıran gelişmiş koruma teknolojileri, algılama ve iyileştirme özelliklerini barındıran ilk ve tek antivirüs yazılımıdır.

Kullanımı ve bakımı kolaydır, kaynak kullanımını en aza indirir, garantili hizmet kullanılabilirliği ve sürekli sistem izlemesi sağlar.

Özellikler; arasında merkezi bir platformdan uç nokta koruması, sistem kontrolü ve ofis veya uzak konumlarda yönetim, akıllı telefonlar ve tabletler de dahil olmak üzere tüm BT altyapı aygıtlarını koruma amaçlı füzyon ve tüm kötü amaçlı yazılım ve spam türlerine karşı korunmak için e-posta güvenliği bulunur.

Ayrıca, kötü niyetli davranış kalıplarını ortaya çıkarmak ve bilinen veya bilinmeyen tehditlere karşı savunma stratejileri oluşturmak için kullanılan bağlamsal zeka da vardır.

Antispam koruma modülleri, kullanıcıya maksimum verim için uyum sağlar, böylece yanlış pozitifleri önler ve yüzde 100 spam blokajı garanti eder.

Şimdi Panda antivirüs edinin

Avast

Kurumsal kullanım için bu antivirüs hiçbir şeyi şansa bırakmaz.

Güçlü antivirüs, veri ve kimlik koruması, sıfır günlük tehditlere karşı% 100 sertifikalı koruma sağlar, böylece şirketiniz için en büyük güvenliktir.

IP adresinizi, müşteri verilerinizi, iş stratejinizi ve sunucunuzu, e-postanızı ve VPN’inizi, sisteminizde bilinmeyen dosyaların süper hızlı analizlerini, işinizi ya da çalışanlarınızın çalışmasını yavaşlatmadan korur.

Özellikler, eksiksiz veri koruması, gizli belgelerin güvenli bir şekilde silinmesini, böylece kurtarılamayacaklarını, gelen kutusu korumasını , enfeksiyondan paylaşım noktaları için korumayı , Dosya Koruması, Web Kalkanı ve E-posta Kalkanı araçlarını, tam kimlik korumasını kullanarak dosyaların, URL’lerin ve e-posta eklerinin etkin taranmasını içerir.

Davranış Kalkanı aracı, saldırıları kapatmak için herhangi bir şüpheli etkinlik için çalışan programlarınızın içinde gizlenen köklü kötü amaçlı yazılımları izler. Diğer araçlar arasında, tanınmayan dosya indirmelerini algılayan Cyber Capture özelliği, yazılımı otomatik olarak güncellemek için Software Defender, çevrimiçi oturum açma forumlarındaki şifrelerin kolay ve güvenli şekilde otomatik doldurulması için bir tarayıcı eklentisi ve her bağlantıyı özel yapmak için bir SecureLine VPN bulunur.

Avast antivirüsünü al

F- Secure

Şirketiniz için F -Secure antivirüs , şirketinizin uç noktalarını güvence altına alır, güvenlik açıklarını proaktif olarak yönetirken tüm BT altyapınızı korur ve uzman rehberliği ile olası tüm tehditlerden korunur.

Dikkatsiz bir şekilde öngörmek, önlemek, tespit etmek ve tehditlere yanıt vermek için en son insan uzmanlığını ve sürekli olarak geliştirilmiş teknolojiyi bir araya getirir ve aynı zamanda dikkatsiz veya kötü niyetli kullanıcı davranışının neden olduğu riskleri azaltarak satış ekibinizin doğal güvenlik yeteneklerini geliştirir.

Özellikler, tüm cihazlarınız için kapsamlı ancak esnek son nokta güvenliği sağlayan Cloud Protection ve güvenlik durumunuzu 7/24 izleyen Hızlı Algılama Hizmeti sunarak, açık bir eylem planı ile birkaç dakika içinde ihlalleri bildirir.

F-Secure antivirüsünü alın

Webroot

Şirketiniz için bu virüsten koruma yazılımı, bilgisayarınızı kontrol etmek için yalnızca 20 saniye sürüyor – bu, diğer virüsten koruma yazılımının ortalama tarama süresinden 60 kat daha hızlı.

Kullanıcı adınız, hesap numaralarınız ve diğer kişisel bilgileriniz için kimlik hırsızlığı koruması, sahte siteleri engellemek için gerçek zamanlı antivirüs yapma, kesinti olmadan hızlı taramalar, casusluk tehditlerinden web kamerası koruması ve garantili memnuniyeti içerir.

Webroot antivirüsünü al

Kaspersky

Bu antivirüs, sunucular ve diğer cihazlar ile birden çok bilgisayar çalıştıran işletmeler için tasarlanmıştır. Finansal, sağlık hizmetleri, veri merkezi, endüstri, hükümet veya telekom endüstrisinde şirketler için bulut tabanlı bir konsoldan kolay yönetim sunar.

Özellikler güçlü koruma ve kolay yönetim, iş için gelişmiş dünya çapında siber güvenlik ve şirket yüz yüze, şirket içi veya bulut her türlü tehdit karşı hazır koruma ile bulut uç nokta güvenliği içerir.

Çok katmanlı koruma, makine öğrenimi ve insan uzmanlığı ile destekleniyor ve ayrıntılı güvenlik yönetimi, güvenli iletişim ve işbirliği, gelişmiş mobil güvenlik ve cihaz yönetimi sunuyor.

Diğer önemli özellikler arasında, tehditleri saptamak ve ortadan kaldırmak için bir güvenlik işlemleri merkezi ve gerçek zamanlı olarak kanallar arası sahtekarlığın proaktif tespiti için Sahtekarlık Önleme yer alıyor.

Kapsamlı pratik raporlama (APT Intelligence) özelliği, yüksek profilli hedefli saldırılara karşı farkındalığınızı ve bilginizi artırmanızı sağlar.

Kaspersky antivirüsünü al

Bu antivirüslerden hangisinin şirketiniz için çalışacağına karar verdiniz mi? Yorumunuzu bırakarak bize bildirin.

 

Yorum Yaz