Öğrenciler için en iyi 4 antivirüs porogramı ve neden bir tane yüklemelisiniz?

Bir güvenlik programına ihtiyacı olan bir öğrenci misiniz? Öğrenciler için en iyi antivirüsleri derledik.

Antivirüs için sadece bilgisayarınızı çevrimdışı değil, aynı zamanda kullanıcılar internette gezinirken de önemli hale gelmiştir . Çoğu kötü amaçlı web sitelerinin ve fidye yazılımlarının ortaya çıkmasından bu yana çoğu web üzerinden yayıldı. Antivirüsün web tarayıcısı engelleyici ve filtreleme yeteneklerine sahip olması önemli hale geldi.

Bu özellikleri sunan bir antivirüs olmamasının bazı tehlikeleri, kullanıcı bilgilerinin kilitlendiği ve sadece ödeme yaptıktan sonra erişebildiği sahtekarlık, fidye yazılımı işlemek için kullanılamayan güvenli olmayan web sitelerinde işlem yapıldığında kişisel bilginin maruz kalmasının tehlikeleridir.

Bullguard Antivirus (önerilen)

Öğrenciler için en beğenilen antivirüs; Bull Guard Antivirus, özelleştirilebilir bir web filtresi kullanarak gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım ve virüs koruması sağlar. Zarif kullanıcı arayüzü, öğrencilerin tüm özelliklere erişmesini kolaylaştırır.

Bull Guard kötü niyetli yazılım ve kötü amaçlı yazılımların kolayca tanımlanmasına ve kaldırılmasına yardımcı olan davranışsal tespit olarak adlandırılan bir özelliğe sahiptir. Bu özellik, viral tehditleri tanımlamak için dosya işlemi ve ağ ile bir kayıt defteri kullanır.

Bull Guard, performans ve kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı koruma arasında denge sağlar. Ancak, bu antivirüsün dezavantajı, tehdit ve tehdit olmayan dosyaların otomatik olarak engellenmesidir, bu da iyi web sitelerinin ve içeriklerin engellenmesine yol açar.

BullGuard, 24/7 telefon destek hattı ile mükemmel müşteri hizmetleri desteğine sahiptir, ayrıca antivirüs yazılımı ile ilgili sorunlarda teknik destek temsilcileriyle sohbet edebileceğiniz canlı sohbetler seçeneği de mevcuttur.

– Şimdi indir Bullguard (Bedava indir)

Kaspersky internet güvenliği

Kaspersky Internet Security, öğrencileri için ideal bir antivirüsdür. Malwares, fidye yazılımı mükemmel algılama. Ayrıca, pencerelerin birden çok sürümü ile uyumludur. Ayrıca antivirüs, Windows PC’ye olası tehditleri algılamak için e-postaları ve web sayfalarını otomatik olarak tarar.

Bu antivirüsün bir başka ilginç özelliği de ciddi virüs hasarından sonra PC’yi sıfırlayabilen kurtarma CD’sidir. Ayrıca, Oyun modu, kullanıcıların oyun oynamak için kaynaklarının kullanımına izin verirken kesintisiz oyun oynamaya olanak tanıyan oyunlar oynarken tüm bildirimleri ve virüs taramalarını askıya alarak çalışır.

Kaspersky Anti-Virus yazılımı, tek bir lisansla birlikte gelen diğer antivirüs yazılımlarından farklı olarak üç lisansla birlikte gelir; bu, tek bir Kaspersky antivirüsünün, farklı bilgisayarlarda kullanıcıların tek bir fiyata daha fazla koruma sağlaması anlamına gelir. Ayrıca bu yazılım, kullanıcıların mobil sürümü satın alabilecekleri ve PC yazılım platformundan erişebildikleri çapraz platform uyumluluğu sağlar.

Kaspersky, eğitim, SSS ve teknik destek için canlı sohbet içeren forumları içeren mükemmel müşteri hizmetlerine sahiptir.

Resmi web sitesinden şimdi Kaspersky Internet Security indirin

Eset Nod32

ESET’in Nod32’si, özellikle düşük özelliklere sahip öğrenciler için popüler bir antivirüsdür. Bu yazılım, yeni kötü amaçlı yazılım ve virüslerin kolay ve hızlı bir şekilde algılanmasını sağlayan bulut tabanlı dosya algılama hizmetini kullanır.

Virüs bulaşan web sitelerini tespit eden ve engelleyen anti-phishing özelliğine ek olarak; Bu yazılım ayrıca solucanlar, virüsler, Truva atları, casus yazılım ve fidye yazılımları da dahil olmak üzere çok çeşitli kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlar.

ESET Nod32, 7/24 e-posta desteği ile güvenilir müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Desteklenen telefon ve canlı sohbet yalnızca hafta içi 12 saat boyunca kullanılabilir. Antivirüs resmi web sitesinde ayrıca çeşitli eğitici videolar ve çeşitli tehditler için çözüm ansiklopedisi bulunmaktadır.

indirmek için tıklayınız.

Avast Antivirüs Pro

Son olarak, en iyi tasarrufu sağlayan Avast Antivirus Pro, dünya çapında kullanılan popüler bir yazılımdır. Sayısız özelliği ve kötü amaçlı yazılım ve virüs saldırılarının ortadan kaldırılması ve ortadan kaldırılması yeteneği sayesinde son derece popülerdir.

Avast Pro, farklı eklentileri kullanarak web tarayıcı koruması sağlar. URL filtrelemesi, web sitesi tarayıcı korumasının en önemli özelliklerinden biridir ve rakip yazılımlarla karşılaştırıldığında daha iyi sonuçlar verir. Antivirüs ayrıca arama motorlarındaki tehlikeli bağlantıları seçer ve web izleyicilerini ve zararlı trafiği engeller.

Avast Pro, URL ve Web filtreleme özellikleri, kurtarma diski seçeneği ve Güvenli DNS aracı ile mükemmel bir antivirüs. Antivirüs, öğrenciler için maksimum güvenlik sağlayacak tonlarca mükemmel özelliğe sahiptir. Ayrıca, müşteri destek servisi mükemmel.

indirmek için tıklayınız.

Yukarıda bahsettiğimiz öğrenciler için herhangi bir virüsten koruma programı kullanma deneyiminizi bizimle paylaşın.

Yorum Yaz