Veri, günümüzün dijital çağında herhangi bir iş için en öncelikli konulardan biridir.

Verilerinizi bir sabit disk çökmesinden dolayı kaybettiğinizde veya bilgisayarlarınız ve / veya aygıtlarınız bir virüs veya kötü amaçlı yazılım bulaştığında, verileriniz hasar görmesi veya dosyalarınızın bozulmasından dolayı kaybedilebilir .

Verilerinizi kaybetmeniz durumunda, bilgisayarlarınızı geri yüklemeniz ve verilerinizi eğitimli insan gücü gerektirecek karmaşık yazılımlar kullanarak kurtarmanız gerekebilir .

Başarılı bir veri kurtarma işlemi, gerekli dosyaları veya dosyaları yüklerken bozuk dosyaları devre dışı bırakabilir ve hasar veya kayıptan sonra verilerinizi geri almanıza yardımcı olabilir.

Bu durumda, hasar veya bozuk dosyalar yoluyla kaybolan verileri ayıklamak ve yeniden yüklemek için veri kurtarma özelliğine sahip iyi bir virüsten korumaya ihtiyacınız olacaktır.
İşte Windows cihazınız için veri kurtarma ile en iyi antivirüs listesi:
 • Bitdefender

 • BullGuard

 • Panda Güvenlik Pro

 • F-Secure

 • Norton

 • Trend Micro

 • Bitdefender (Önerilir)

Bitdefender tüm uç noktaları korur ve SMB ve servis sağlayıcılar için basitleştirilmiş güvenlik ile entegre bir kurumsal güvenlik sistemine sahiptir .

Bitdefender Kurtarma CD’si, işletim sisteminizi yüklemek zorunda kalmadan güvenli bir ortamda bilgisayarınızı tarayan ücretsiz bir yazılımdır.

Tarama motorları en yeni kötü amaçlı yazılımları bile otomatik güncellemelerle tespit eder ve dezenfekte eder ve bunu bir CD / DVD’de veya bir USB flash sürücüde ayarlayabilirsiniz .

Veri kurtarma için, indirebileceğiniz bir ISO görüntüsüne ve bir görüntü yazma uygulamasına sahip bir Bitdefender Rescue CD / DVD’si oluşturmanız gerekir .

    –  Şimdi Bitdefender alın 

 • BullGuard (önerilen)

Bir sabit disk çökmesiyle karşılaşırsanız veya verilerinizi bozuk dosyalar aracılığıyla kaybederseniz , özellikle verilerinizi düzenli olarak yedeklemez seniz, felaket olabilir .

Bazı verileri kurtarabilir veya yeniden oluşturabilirsiniz, ancak tekrar edemeyeceğiniz fotoğraflar veya video çekimleri gibi bazı fotoğraflar alınamaz.

Bilgisayarınız çökerse veya dosyalarınız bir virüs veya kötü amaçlı yazılım bulaştıysa, herhangi bir bilgisayardan dosyalarınıza erişmenizi ve bunları bu yedekleme kaynaklarından geri yüklemenizi sağlayan çevrimiçi yedeklemeye sahip olduğundan veri kurtarma özelliğine sahip BullGuard antivirüsünü kullanabilirsiniz.

BullGuard, her tür tehdide karşı endüstri lideri koruma sağlar ve diğer birçok güvenlik özelliğinin yanı sıra sistem çökmesi veya bilgisayar kaybı durumunda dosyalarınızı güvende tutmak için güçlü bir yedekleme özelliği sunar.

Tasarımı, gezinmek ve dashboard arayüzünü kullanması ve açıkça işaretlenmiş özellikleri ve eylemleri ile etkili ve hoş.

BullGuard Premium koruması, BullGuard Internet Security veya BullGuard antivirüsünden seçim yapabilirsiniz.

   – Şimdi indir Bullguard (Bedava indir)

 • Panda Internet Security Pro 2018

Veri kurtarma özelliğine sahip bu antivirüs, gelişmiş koruma teknolojilerini, algılama ve iyileştirme özelliklerini bir araya getirir, böylece veri kaybettiğinizde paniğe kapılmanıza gerek kalmaz.

Panda’nın yedekleme ve veri kurtarma koruması verilerinizi korur böylece tek bir dosyayı bir daha kaybetmezsiniz, ayrıca bunları hızlı ve kolay bir şekilde kurtarırsınız.

Kullanımı ve bakımı kolaydır, maliyetleri azaltır ve kaynak kullanımını en aza indirir, ayrıca garantili hizmet kullanılabilirliği ve sabit sistem izleme sağlar.

Şimdi indir Panda Antivirus Pro

 • F-Secure

Şirketiniz için F-Secure antivirüs, güvenle iş yapabilmenizi sağlar.

Veri kurtarma özelliğine sahip bir antivirüs olarak F-Secure, kullanıcıların aşırı zararlı yazılımlardan kaynaklanan önyükleme yapmayan donanımları onarmasına izin veren indirilebilir bir bilgisayar programı uygulaması olan Kurtarma CD’sini kullanır .

F-Secure Rescue CD’si, veri kurtarma, bozuk dosya sistemlerinde kaybolan verilerin kurtarılmasını sağlayan PhotoRec aracı veya yanlışlıkla silinen verileri içeren farklı onarım türlerini gerçekleştirir.

Ayrıca, kayıp bölümleri kurtarmanızı sağlayan TestDisk yardımcı programına da sahiptir.

F-Secure , en yeni insan uzmanlığıyla birlikte siber güvenliği geliştirir ve tehditleri kapsamlı olarak öngörmek, önlemek, tespit etmek ve yanıtlamak için teknolojiyi sürekli olarak geliştirir.

F-Secure al

 • Norton

Norton (Symantec tarafından) kullanımı kolay, hızlı ve güvenli bir antivirüs rakipsiz performansa sahiptir ve garantili koruma, bağlanmayı seçeceğiniz herhangi bir şekilde en iyi korumayı sağlar.

Norton Security Premium (Yedekleme) ve Norton Çevrimiçi Yedekleme ile, tüm verilerinizin bozulma veya hasardan korunduğundan emin olabilirsiniz, ayrıca etkilenenlerin çoğunu veya çoğunu geri yüklemek için sorunsuz bir veri kurtarma işlemine sahip olursunuz.

Norton ayrıca bilgisayarınız ve aygıtlarınız için tam bir virüs ve kötü amaçlı yazılım koruması, kimlik ve gizlilik koruması, internet tehditlerine karşı savunma , ihtiyaçlarınıza göre esnek internet güvenliği ve Norton teknisyenlerinden çevrimiçi destek sağlar.

Norton Güvenliğini Alın

 • Trend Micro

Sorunsuz veri güvenliği için, Trend Micro , veri kurtarma özelliğiyle en iyi antivirüsünüzdür .

Kurulumu basit, kolay, artı 30 yıldan fazla güvenlik uzmanlığı ile dünya çapında yarım milyondan fazla işletme tarafından güvendedir.

Trend Micro , otomatik güncellemeler, sıfır bakım ve düşük aylık maliyetlerle sorunsuz, tek bir pakette son nokta, web güvenliği ve e-posta koruması sağlayan bir all-in-one bulut çözümü ile verileriniz için 24 saat tehdit görünürlük ve koruma sağlar. .

Onun tüm disk şifreleme Kurtarma aracı, kullanılan ön yüklenebilir bir disk sayesinde onun bir şekilde açılamıyor eğer bir cihaz tamir , Trend Micro bile şifreli bir diskten, taramak ve giriş önlemek onarım sorunları ve verilerinizi kurtarmak sağlar.

Tam bir disk şifreleme cihazı tamamen şifrelendiğinde, bozuk bir Windows ortamı durumunda olduğu gibi sistem geri yükleme eylemlerini gerçekleştirmeniz gerekebilir.

Bu eylemi gerçekleştirmek için önce sürücünün şifresini çözmeniz gerekir. Ancak, tam disk şifreleme aygıtı düzgün çalışmıyorsa verileri kurtarmak için Veri kurtarma yöntemleri Endpoint şifreleme yöneticileri ve doğrulayıcı hesaplarında kullanılabilir.

Trend Micro’yu Alın

Veri kurtarma ile bu antivirüslerden herhangi birini kullandınız mı ? Öyleyse, deneyimlerinizi bizimle paylaşın ya da aşağıdaki bölümde bir yorum bırakarak favori mesajınızı bize bildirin.

Yorum Yaz