Size en güncel bilgileri verdiğimizden emin olmak için, yeni ürünler ile Windows 10 kullanıcıları için en iyi 2018 antivirüs programlarını bir araya topladık. Beklendiği gibi, bunların sadece birkaçı ürünlerinin yeni sürümlerini yayınladı, bu ürünlerin çoğu hemen hemen aynı tutuluyordu.

Birlikte Windows 10 PC’ler İçin En İyi Antivirüs Programlarını incelemeye başlayalım.

 1. BitDefender 2018
 2. Panda İnternet Güvenliği 2018
 3. BullGuard 2018
 4. Kaspersky Antivirus 2018
 5. Avira Antivirus 2018
 6. AVG Internet Güvenliği 2018
 7. Norton AntiVirus 2018
 8. ESET NOD32 Antivirus 2018
 9. Malwarebytes 2018

Burada önerdiğimiz tüm bu virüsten koruma yazılımı Windows 10 kullanıcıları için en iyiler arasından seçilmiştir. Bu nedenle, sadece PC için en iyi antivirüs yazılımı olanlar gelecek yıl da en yüksek seviyede kalacağını düşünmekteyiz.

1. BitDefender 2018’i indirin: En İyi Seçim

Ürünü merak ediyorsanız, toplam ürün paketini ücretsiz olarak indirebileceğinizi bilmelisiniz – Total Security 2018, Internet Security 2018, Antivirüs Plus 2018 ve Family Pack 2018. Sadece doğru bağlantıları almak için bu makaleyi takip edin. Bitdefender’ın güvenlik yazılımı, son 5 yılın en iyi zararlı yazılım tespit oranına sahip olması yanı sıra, Çok Katmanlı Fidye Yazılım Koruması, Sıfır Sistem  Yavaşlaması, Webcam Koruması, Otomatik Yükseltmeler ile sizi gezegendeki en gelişmiş siber tehditlere karşı korumaktadır.

 Ayrıca, BitDefender Total Security 2018’in bir incelemesini daha yeni tamamladık , ancak daha çok ilk izlenim parçasından oluşuyor, devam etmenizi ve daha fazla ayrıntı almanızı öneririz. BitDefender’ın web sitesinde sorunuza daha spesifik cevaplar bulabilirsiniz.

2. Panda Internet Security 2018 : Önerilen

Panda Internet Koruması  yeni özelliklerini de yükseltildi. Panda Free Antivirus olarak bilinen, ücretsiz sürümü bulunabilirsiniz, ancak güvenlik özelliklerinde sınırlı olacaktır.

2018 sürümü şimdi URL’leri ve web’de gezinmeyi filtrelemek için özel algoritmalara sahip olmakla beraber size ve USB cihazlarınıza entegre bir USB koruması sağlanmıştır. En son değişikliklerden biri, tüm olası kullanıcıları kapsayacak şekilde Windows’un tüm sürümleri için optimizasyon sağlamaktadır.

Panda Antivirus, ücretsiz sürümde sunulan ancak maksimum koruma için bir ücret ödemeniz gereken bir yazılımdır. Satın almayı düşünen okurlarımız % 50 indirimli olarak bulabilir.

3. BullGuard 2018 İndir -% 50 indirim

Kullanılabilir birçok antivirüs çözümü vardır ve mevcut seçenekler arasında birisinin çok az fark yaratabileceği anlaşılabilir bir durumdur. Ancak, biraz daha yakına bakarak, ihtiyaç duyanlara , kalabalığın arasından sıyrılan BullGuard Antivirus gibi ürünler olduğunu görebilirsiniz . Bu kolay bir iş değil, bu yüzden BullGuard’ın 2018’de nasıl üst üste gelmeyi başardığını görmek daha da ilginç hale geliyor.

En yeni özellikleri arasında şunları bulacaksınız:

 • Yepyeni oyun modu dahil edildi: donanımınızdan maksimum verim alabilmek için PC işlemlerinizi optimize edebilirsiniz.
 • Gerektiğinde onları düzeltmeye çalışmak yerine sorunları erken bir şekilde önler, bu da onu büyük bir önleme aracı haline getirir;
 • Antivirüs toplulukları boyunca, BullGuard’ın müşteri desteğinin üst düzey olduğu bilinen hizmet, en yüksek sıralamanın müşteri hizmetleriyle birlikte geliyor;
 • Casus yazılımlardan rootkit’lere ve Truva atlarına ve çok sayıda Windows sürümüne kadar her türlü sorunu ele alacak destek ve araçlara sahiptir.

 – Şimdi indir Bullguard  (% 50 indirim)

4. Ücretsiz Kaspersky Antivirus 2018’i indirin : Test Edildi

 

Kaspersky’nin yakın zamanda Microsoft ile bazı kavgaları vardı ve şimdi de antivirüs çözümlerini kurmaya ikna etmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Kaspersky’nin ürünleri ile ilgileniyorsanız, şimdi Kaspersky Internet Security 2018 ve Kaspersky Total Security 2018’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz . Satın alma işleminde siz değerli okuyucularımız için KasperskyInternet Security %15 indirim ile satın alabilirsiniz.

Bununla birlikte, ürünler şu anda yalnızca belirli ülkelerde mevcuttur: Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya ve Malezya. Şirket, Eylül ayında küresel olarak 2018 antivirüs sürümlerini piyasaya sürecek.

5. Avira Antivirus 2018’i indirin

Avira Antivirus piyasada tanınmış bir markadır. Avira Antivirus Pro 2018, tüm zamanların en iyi sürümüdür. Sezgisel, güvenli ve önceki sürümlerden daha az bilgisayar kaynağı harcaması ile dikkat çekiyor. Devam eden güvenlik işlemlerini izleme süreci artık basitleştirildi ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için tarama uyarlaması optimize edilmiş durumda.

Ayrıca, çapraz platform lisansı olması ile yalnızca 1 lisansa sahip 5 cihaza kadar çıkabilir. Birkaç kelimeyle aynı antivirüsünüz var, ancak daha iyi bir görsel ve daha iyi bir güvenlik sağlamış oluyorsunuz. 2018 sürümü, Andreas Flach, Avira’nın COO’su “ Avira’nın AI ve bulut tabanlı güvenlik stratejimizin, çeşitli işletim sistemlerinde UI’ların koordinasyonu ile eş zamanlı hale getirilmesi ” esasına dayanıyor, diyor

Avira 2018 Suite’i deneyebilir ve resmi web sayfasından indirebilirsiniz .

6. AVG Internet Security 2018

AVG’nin ekibi her yıl bir “büyük patlama” açıklaması hazırlamak için feragat bildiriyor. Yeni güncellemeleri otomatik olarak her güncellemeyle birlikte gönderir. Örneğin, Haziran 2017’de kullanıcılara AVG Ransomware Protection’ı tanıttılar. Bu araç dosyaları, fotoğrafları, e-postaları vb. Şifreler, böylece bilgilerinizi güvende tutar. Piyasaya çıkan bir diğer ürün de AVG Webcam Protection. AVG’nin araçları hakkında daha fazla bilgi için resmi web sayfasını ziyaret edin .

7. Norton AntiVirus 2018’i indirin 

Yeni Norton Security 2018, Norton 360, Norton Internet Security ve Norton AntiVirus’un yerine Norton Güvenlik Standardı, Deluxe ve Premium’u içermektedir. Yeni özellikler ve iyileştirilenler arasında Rootkit koruması, Nabız güncellemeleri, Norton Insight, Norton Download Insight, SONAR davranışsal koruma, Güvenlik açığı koruması bulunuyor.

Norton Security 2018 diğer programlardan daha az bellek kullanır ve koruma karşılığında performans kaybının olmamasını sağlar. Bilgisayarınızın daha hızlı ve daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için başlangıç ​​zamanlarını yavaşlatır ve  gereksiz programları kapatır. Norton Güvenlik Standardı ve Deluxe, sabit disk birleştirme işlemini gerçekleştirir, gereksiz dosyaları bulup siler ve kablosuz ağ üzerinden çalışırken tüm dosyalarınızı korur.  PC ayarlamalarını gerçekleştirir. Yukarıdakilere ek olarak, Norton Security Premium, 25 GB güvenli bulut tabanlı çevrimiçi depolama ile birlikte PC Yedekleme sağlar.

8. ESET NOD32 Antivirus 2018’i

 

ESET NOD32, Internet Security, Akıllı Güvenlik Primi ve Çoklu Cihaz Güvenliği’nin 2018 Sürümü, geliştirilmiş çok katmanlı güvenlik ve artırılmış hız ile birlikte gelmekte.

Yeni eklenen bir katman, bir işletim sistemi ve platform ürün yazılımı arasında yazılım arayüzünde kötü amaçlı yazılım olup olmadığını proaktif olarak kontrol eden Birleşik Genişletilebilir Ürün Yazılımı Arabirimi (UEFI) Tarayıcısıdır.

Eset, artık akıllı cihazlarınız için gelişmiş tarama içeren Bağlı Ana Monitör özelliğini de güncelledi. My.eset.com web sitesinde, son kullanma tarihinizi görmenizi sağlayan License Manager özelliği ile güncellenmesi için iyileştirmeler yapılmıştır.

Kapsamlı İnternet güvenliği için Efsanevi antivirüs teknolojisi ile Gizliliğimizin korunmasını sağlayarak, daha güvenle ve keyifle internete bağlanın. Web kameranızı ve ev ağınızı davetsiz misafirlerden koruma özelliği ile size tam zamanlı bir koruma sağlar.

Windows için çok yönlü İnternet güvenliği sağlamak için  ESET INTERNET SECURITY ürünlerini indirebilirsiniz.

 

9. Malwarebytes 2018 sürümü

Malwarebytes çoklu tehdit koruması sunan çok karmaşık bir güvenlik aracıdır.  Virüsten koruma çözümü olarak kullanmak benzeri, antimalware aracı antiransomware yazılım, vb. Bir siber tehdit olarak adlandırılan sorunlar ile Malwarebytes başa çıkabilir.

Çoklu katman koruması sayesinde, Malwarebytes internette gizlenen tehditleri başarıyla tespit edebilir ve hatta bilgisayarınıza ulaşmadan önce bunları engelleyebilir.

Bir ev antivirüs çözümü veya iş güvenliği aracı arıyorsanız, Malwarebytes sizin için doğru seçimdir.

Malwarebytes indir 

 

 

Yorum Yaz