Ne yazık ki, Windows Uygulama Mağazası pek çok kaliteli güvenlik uygulaması sunmuyor. Bu nedenle, Windows App Store’da şu ana kadar bulabileceğiniz en iyi altı güvenlik uygulamasının bir listesini yaptık. Bazı dosya tarayıcıları, şifre şifreleme araçları, masaüstü antivirüsler için ek araçlar ve benzerleri dahil olmak üzere bu listede çeşitli güvenlik araçları sunduk .

Windows 10 PC’nizi bu güvenlik uygulamaları ile koruyabilirsiniz.

Kaspersky Now

Kaspersky Now, kesinlikle herhangi bir Kaspersky Antivirüs ürünü veya servisi için en iyi ek araçtır. Kaspersky Now, PC’nizin koruma durumunu, Windows 8 veya Windows 10 Kullanıcı Arabiriminde gösterir. Kaspersky Lab ürünlerinizin PC’nizde yüklü olmasa bile , Kaspersky Now hala sisteminizin güvenliği hakkında bazı değerli bilgiler sağlar.

Ayrıca Kaspersky’nin güvenlik web sitesi securelist.com’dan bir RSS Feed’i de sağlar.

Kaspersky Now ile uyumludur, Ürünleri Kaspersky Internet Security ve Kaspersky Anti-Virüsdür.

Password Padlock

Password Padlock ile tüm şifrelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Bu basit şifre yöneticisi , dosyalarınızı kesinlikle güvende tutmak için çok verimli AES-256 şifreleme kullanır . Password Padlock, şifrelenmiş tüm parolaları OneDrive’a yedekleme ve geri yükleme seçeneği sunar .

Şifrelerinizi tek bir cihazda yedekleyebilir ve başka bir cihazda geri yükleyebilirsiniz. Şifrelerin de yönetilmesi çok kolaydır, çünkü kategoriler halinde düzenlenmiştir. Password Padlock’un bir başka harika özelliği de, hiçbir eklenti içermemesidir.

McAfee Central

McAfee Central, tüm abonelikler, durum güncellemeleri ve McAfee özelliklerini tek bir yere birleştirir. Uygulama size, size genel bir koruma sağlayan güvenlik durumunu gönderir ve sisteminiz için tüm olası risk ve tehditlere karşı sizi uyarır.

Üyeliğe genel bakış ile aboneliğinizi kolayca yönetebilirsiniz, böylece her zaman zamanında uzatabilirsiniz. McAfee Central size, tüm önemli belgelerinizi güvenli bir çevrimiçi kasada saklamanızı sağlayan LiveSafe özelliğini ve kişisel bir dolap döşemesini sunar . Sonuç olarak, McAfee Central kesinlikle Windows Uygulama Mağazasından en iyi güvenlik uygulamalarından biridir.

Total Virus Scanner

Total Virus Scanner bir çevrimiçi dosya tarayıcısıdır. İstediğiniz tüm dosyaları ve uygulamaları tarar ve yüklediğiniz dosyalarınızdaki (virüsler, truva atları, solucanlar) tüm zararlı faaliyetler hakkında sizi bilgilendirir. Bu uygulama aynı zamanda bu uygulamaya herhangi bir bilinmeyen uygulama yüklemenizi sağlar.

Total Virus Scanner gerçek zamanlı koruma sağlamaz, bu yüzden her zaman güvende olmak istiyorsanız, başka bir güvenlik uygulaması aramalısınız .

GÜNCELLEME :  Total Virus Scanner artık Microsoft Store’da bulunmamaktadır. Alternatif olarak, 360 Toplam Güvenlik’i indirebilirsiniz . Bu uygulama, bilgisayarınızın koruma durumu, başlangıç ​​zamanı ve disk kullanımı ile ilgili bilgileri ve daha fazlasını görüntüler.

VPN Shield Subscription

VPN Shield Aboneliği, VPN Shield masaüstü ve mobil uygulamalar için ek bir araçtır. Mantıken, bilgisayarınızda VPN Shield masaüstü uygulaması yüklü olmadan VPN Shield Aboneliğini kullanamazsınız. Bu uygulama, sadece birkaç günlüğünden bir yıla kadar geniş bir yelpazede abonelik seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca çeşitli ödeme yöntemlerine de izin verir, böylece aboneliğinizi dünyanın herhangi bir yerinden alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, VPN Shiled hesabınızı oluşturmakta fayda var.

GÜNCELLEME : Bu uygulama Mağazada artık mevcut değil. Ancak, VPN Shield 2’yi alternatif olarak indirebilirsiniz . Bu güvenlik uygulaması mesajlarınızı şifreler, çevrimiçi tarihinizi korur, gerçek konumunuzu değiştirir ve IP’nizi gizleyerek anonim olarak taramanızı sağlar.

Shredder 8

Bilgisayarınıza yüklemek için bir başka ilginç güvenlik uygulaması Shredder 8’dir. Bu araç yardımı ile, hiç kimsenin bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyaları ve klasörleri geri yüklenemeyeceğinden emin olursunuz.

Shredder, dosya içeriğini kalıcı olarak yok etmeye ve daha önce kullanılmış depolama alanını silmeye olanak tanır, böylece gizli veriler gelişmiş kurtarma araçları tarafından bile geri yüklenemez

Yani, hassas ve gizli bilgilerle çalışıyorsanız, bu uygulama size huzur verecektir.

Listemizi burada bitireceğiz. Diğer güvenlik uygulamaları hakkında herhangi bir öneriniz veya öneriniz varsa, aşağıdaki yorumlardan bizi haberdar edin.

Yorum Yaz