31 Oca 2019
Ocak 31, 2019

Emsisoft Anti – Malware Kurulumu

0 Yorum

Emsisoft AntiMalware’in ücretsiz sürümü, gerçek zamanlı koruma içermez ve yalnızca isteğe bağlı bir temizleyicidir. Korumanızı artırmak istiyorsanız, bu özellikleri etkinleştirmek için program için bir lisans satın alabilirsiniz. Emsisoft’un gerçek zamanlı koruması, geliştirici tarafından şu şekilde tanımlanan üç bileşenden oluşur:

Sörf Koruması: Eğer yanlışlıkla Truva atlarını veya casus yazılımları yayınlayan bir web sitesine erişmeye çalışırsanız, Emsisoft Anti-Malware bunu yapmanıza engel olur. Bilinen tehlikeli ve sahte web sitelerinin yerleşik listesi her saat otomatik olarak güncellenir.

Dosya Koruması: Bu önemli koruma katmanı, indirilen veya 10 milyondan fazla bilinen zararlı yazılım imzasına karşı çalışan tüm dosyaları denetler. Emsisoft Anti-Malware Dosya Koruması akıllıdır ve sürekli olarak kendini optimize eder, böylece arka planda her saniye taranan düzinelerce dosyanın etkisini hissetmezsiniz.

Davranış Engelleyici: İmza veritabanına henüz girmeyen sıfır günlük tehditleri yakalamak için Emsisoft Anti-Malware sürekli olarak tüm aktif programların davranışını izler ve şüpheli bir şey olursa en kısa sürede bir uyarı verir. Emsisoft Anti-Malware Network’ün canlı bulut doğrulaması ile birlikte, diğerlerinin sizi koruyamayacağı özel ve sofistike kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı nihai silahımızdır.

Genel olarak, Emsisoft AntiMalware’in performansından çok memnunuz ve güvenlik araç setinizin gerekli bir bileşeni olarak kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Gelelim Emsisoft AntiMalware kurulum adımlarına.

Emsisoft AntiMalware indiriniz. İndirdiğiniz dosyası açarak “Çalıştır” tıklayınız.

Lisansn Anlaşması çıkacaktır. “Anlaşmayı kabul ediyorum” kutucuğunu işaretleyerek “Kurun” basınız.

Kurulum işlemi başlayacaktır. İşlem aşamaları bitene kadar bekleyiniz.

Deneme sürümü kurduğumuzdan “30 günlüğüne test et, bedava” tıklayınız.

Tercih seçenekleri gelecektir. Hayır, teşekkürler seçiniz ve ileriyi tıklayınız.

Mevcut güncelleme var ise güncellemeleri yüklemeye başlayacaktır. Güncellemelerin almasını bekleyiniz.

PİPs “Potansiyel İstenmeyen Programları” algılamasını etkinleştirmeyi seçiniz.

Yükleme işlemi tamamlanmış olacaktır. Aşağıdaki ekran gelince “Yüklemeyi bitir” tıklayınız

Yükleme bittinten sonra Emsisoft açarak “Genel Bakış” tıklayınız.

Açılan menüde tarama yapılmadığından Hiç Taranma yapılmadı uyarısını alacaksınız. taramayı başlatın ve bitene kadar porgramı arka planda çalışmasını sağlayabilir ve kendi işlerinize devam edebilirsiniz.

Tarama işlemi bittikten sonra hiç taranmadı uyarısı gidecek yerine tarama gelecektir.

Kurulum işlemleri ve tarama tamamlanmış olacaktır. isterseniz manuel ister oto ayar yaparak tarama ayarlarını tanımlayabilirsiniz.

Yorum Yaz