Birçok İnternet kullanıcısı için, “DDoS” yakın zamana kadar tamamen bilinmeyen bir kelimeydi. Ekim ayında, milyonlarca Windows kullanıcısı bir dizi DDoS saldırısı nedeniyle Twitter, Reddit, Amazon ve diğerleri gibi popüler platformlara erişemedi. Dağıtılmış Hizmet Reddi (DDoS) saldırıları, birçok kaynaktan gelen trafiği zorlayarak web sitelerini eziyor.

 

Bir web siteniz varsa, özellikle son DDoS saldırılarından sonra DDoS koruma yazılımının kullanılması zorunlu hale gelir. Hangi koruma aracının kullanılacağına karar vermenize yardımcı olmak için, bu makaledeki en iyi DDoS koruma yazılımını listeleriz.

Sunucularınızı ve web sitelerinizi bu DDoS araçlarıyla koruyun

Incapsula (önerilen)

Incapsula, her türlü ağ ve uygulama seviyesi DDoS saldırısından tam koruma sağlayan çok güvenilir bir araçtır. Araç, trafiği şeffaf azaltma için otomatik olarak filtreler ve anında aşırı provizyon için 2Tbps ağ omurgasına dayanır.

Incapsula, web sitenizi işinizi bozmadan en şiddetli ve tehlikeli DDoS saldırılarına karşı korur. Bulut tabanlı hizmeti sayesinde, çevrimiçi işletmeniz saldırı altında bile çalışır durumda olacak ve ziyaretçileriniz olağandışı bir şey fark etmeyecek.

Gerçek zamanlı kontrol panelleri, saldırıları ortaya çıktıkça izlemenize ve analiz etmenize izin verir. Incapsula, yanlış pozitiflerin sayısını en aza indirgemek ve etkin bir iş parçacığı olmadığı zaman uyarı vermekten kaçınmak için gelişmiş teknolojileri kullanır. Daha fazla bilgi için Incapsula’nın resmi açıklamasını okuyabilirsiniz  .

Resmi web sitesinden ücretsiz Incapsula alın

BeeThink anti-DDoS Guardian

BeeThink’in anti DDoS aracı, Windows sunucularınızı SYN saldırıları, IP sel, TCP sel, UDP sel, ICMP sel, yavaş HTTP DDoS saldırıları, Katman 7 saldırıları, Uygulama saldırıları, Windows Uzak Masaüstü kaba kuvvet şifresi gibi çoğu DDoS / DoS saldırısına karşı korur saldırıları tahmin eder ve daha fazlasını sunar.

Bu DDoS koruma yazılımı, hafif ve sağlamdır ve Windows web sitesi sunucu makinelerinde kolayca dağıtılabilir. BeeThink anti-DDoS, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 2016, Windows 2012, Windows 2008, Windows 2003, Windows 2000, Windows XP ve Vista ile tamamen uyumludur.

Diğer özellikler şunlardır:

Gerçek zamanlı ağ faaliyetleri izleme

Apache’nin .htaccess gibi çoklu IP listesi formatlarını destekler

IP listesini otomatik olarak güncellema

IP kara liste ve beyaz liste desteği mevcut

Olağanüstü kuralları destekler

Uzak IP adresleri ve sahiplik bilgilerine ulaşır

Anti DDoS Guardian’ı bir Windows servisi olarak çalıştırabilirsiniz.

BeeThink anti-DDoS Guardian’ı beş gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Şimdi İndir.

Cloudbric

Cloudbric, çevrimiçi işinizi barındıran web sitesi platformlarından bağımsız olarak, bir web sitesi ve alan adı olan herkes tarafından kullanılabilen bir anti-DDoS aracıdır. Cloudbric’i web sitenizde üç dakikadan daha kısa bir süre içinde etkinleştirebilir siniz, basit bir DNS değişimi ihtiyacınız olan her şeydir.

Bu araç, kötü amaçlı saldırıları filtrelemek için web sitenizin önünde bir kalkan oluşturur. Penta Güvenlik Sistemi, Cloudbric’in web sitenizi her türlü siber saldırıya karşı koruyabileceğini garanti eder. Samsung, ING, eBay ve diğerleri gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteren büyük şirketler, web sitelerini korumak için Cloudbric’e güveniyor. Cloudbric çok sezgisel ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Gerekli bilgiler, herhangi bir sorunu hızlı bir şekilde belirlemenize olanak tanıyan gösterge panosunda açıkça görüntülenir.

Cloudbric’i ücretsiz olarak kullanabilir ve yalnızca aylık trafiğiniz 4 GB’ı aştığında ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.  Fiyatlandırma trafiğine bağlıdır.

 CloudFlare

CloudFlare UDP ve ICMP protokolleri, SYN / ACK, DNS ve NTP amplifikasyon ve Katman 7 saldırılar hedefleyen tehditlere karşı koruyan, bilgisayarınız DDoS geçirmez hale getirir.

Cloudflare, tüm saldırı trafiğini global veri merkezleri ağı aracılığıyla otomatik olarak yönlendirir ve web sitenizdeki etkiyi azaltır. Saldırı trafiği değiştirildikten sonra, araç, ağın önemli küresel kapasitesini ve saldırı trafiğinin taşkınlarını emmeye dayanan altyapısını kullanır.

Ayrıca, bu araç tüm müşterilerini korumak için bireysel müşterilere yönelik saldırılardan öğrenir. Bu otomatik öğrenme sistemi sayesinde, web siteniz en yeni tehditlere karşı korunmaktadır.

Cloudfare birkaç plan sunar: ücretsiz plan, küçük kişisel web siteleri, bloglar ve Cloudflare’yi değerlendirmek isteyen herkes için idealdir. Ziyaretçilerinizin kullandığı bant genişliği miktarı veya eklediğiniz web siteleri için herhangi bir sınırlama yoktur. Cloudflare ücretsiz indir.

 StormWall Pro

StormWall Pro, web sitenizi en şiddetli saldırılara karşı koruyabilen gelişmiş bir anti-DDoS koruma aracıdır. Bu araç tüm DDoS saldırılarını engelleyebilir ve Drupal, Joomla, WordPress, Bitrix, Magento, PrestaShop ve diğer CMS ürünlerini tamamen destekler.

ABD, Avrupa ve Rusya’daki varlık noktaları sayesinde, StormWall dünyanın her yerinden müşteriler için minimum gecikme sağlar. StormWall’ı kullanmak çok basittir, sadece birkaç dakika içinde bağlanabilir ve koruma sağlayabilirsiniz. Ayrıca, kendiniz yapmak istemiyorsanız, StormWall’ın mühendislerinden biri sizin için her şeyi yapacağız.

StormWall Pro’nun önemli bir avantajı, herhangi bir teknik sorunun genellikle sohbet modunda anında çözülmesidir.

Web sitenizin trafiğine bağlı olarak, StormWall’ın özel planlarından birini seçebilirsiniz . Fiyat etiketi, web sitesi için 5.000 ziyaretçiye, ayda 50.000 ziyaretçiye kadar 209 ABD dolarına kadar değişiyor. Web siteniz 50.000’den fazla ziyaretçiye sahipse, planınızı da müzakere edebilirsiniz.

Bu listenin hangi DDoS yazılımının kullanılacağına karar vermenize yardımcı olacağını umuyoruz. İhtiyaçlarınızı DDoS koruması açısından yazın ve bu ihtiyaçları en iyi karşılayan aracı seçin.

Yorum Yaz